
Virtuosa 4 вбудована варильна панель 4 зони 6500 Вт склокераміка біла (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10035552
Відправка з 09 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Вбудована варильна панель Virtuosa 4 4 зони Склокераміка потужністю 6500 Вт Керамічна варильна панель Klarstein Virtuosa 4 поєднує в собі сучасні технології з розкішним зовнішнім виглядом і надає новий блиск вашій кухні. Тут можна приготувати собі на втіху. Вбудована варильна панель Klarstein Virtuosa 4 пропонує вам одну велику, дві маленькі й одну універсальну варильну панель Vario для швидкого приготування їжі. Загалом 6500 Вт потужності виводять вміст каструль і сковорідок до кипіння та смаження. Конфорка Vario особливо практична: залежно від розміру каструлі вона працює з потужністю 800, 1600 або 2300 Вт і автоматично розпізнає розмір посуду. Керамічна варильна панель Klarstein Virtuosa 4 керується вбудованою сенсорною панеллю керування, яку можна використовувати для встановлення 9 рівнів потужності для окремих полів і таймера приготування. Щоб під час приготування їжі все йде гладко, вбудована плита Klarstein Virtuosa 4 має захист від перегрівання, індикатор залишкового тепла та блокування від дітей для запобігання випадкової зміни параметрів приготування. Керамічна варильна панель Klarstein Virtuosa 4 візуально вражає своєю легкою в догляді склокерамічною поверхнею, яку можна легко інтегрувати в будь-яку кухню — чи то класична, чи то сучасна. Матеріал, необхідний для встановлення в стільницю, входить до комплекту постачання. PDF-керок користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без кнопок | Сенсорна панель керування з цифровими дисплеями для гладкої поверхні без регулятора |
| Безпечно готувати | вбудований індикатор Остаткового тепла, захист від перегріву і батьківський контроль |
| Вага | 8,1 кг кг |
| Діаметр вареної панелі | 2 х 165 см / 1 x 20 см / 1 х 12-23 смм |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Мінімальна ширина круглої стільниці | 5 см |
| Мінімальна відстань до кухонних навісів над ним | 76 см |
| Монтальна плита | для встановлення на міні-кухню, без підставки |
| Розміри Монтани | 56 х 4,7 х 49 см (ШхВхГ) |
| Виявлені горщики | гнучка варіаційна панель з регулюванням потужності автоматично визначає розмір горщика |
| Загальна швидкодія | 6500 Вт (2 x 1200 Вт, 1 x 1800 Вт, 1 х 800, 1600 або 2300 Вт) |
| Практически | Стеклокерамічна плита з таймером заварювання до 99 хвилин і автоматичним вимиканням |
| Розміри всього | 59 х 5,2 х 52 см (ШхВхГ) |
| Розкіш для кухні | Благородна склокерамічна плита з рамою з нержавіючої сталі для встановлення на міні-кухні |
| Чотирихкратний гарячий | Одна велика, дві маленькі і варіо варильна панель загальною потужністю 6500 Вт в 9 сходинах |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50/60 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте









