
Духова шафа Vilhelmine 55 л вбудований клас енергоефективності А чорний (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10030225
від 33 541 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточувати наявність і ціну на сьогодні!
Вбудована піч Vilhelmine 55 л, клас енергоефективності А, чорний Економічна вбудована духовка класу енергоефективності А в класичному декоративному стилі вікторіанської епохи. Великий простір для приготування їжі об'ємом 55 л і чотирма шухлядами для розміщення решітки та дека. Три режими роботи, підсвічування робочої камери, регульований таймер приготування до 120 хвилин і вибір температури від 50 до 250 °C. На кухні стає жарко! Вбудована духовка Klarstein Vilhelmine поєднує в собі класичний гарний стиль часів королеви Вікторії із сучасною економністю класу енергоефективності А. З духовкою Klarstein Vilhelmine ви можете вбудувати чисту розкіш прямо у свій кухонний гарнітур: ручки з мідним покриттям, така ж ручка на дверцятах духовки та вигнуте вікно духовки пожвавлюють чари давно минулих днів. Проте, пристрій не позбавлений сучасних навичок: з класом енергоефективності А він вміло й економічно готує не тільки тістечка, запіканки або піцу у своїй робочій камері об'ємом 55 л. Завдяки трьом режимам роботи, простому у використанні таймеру приготування до 120 хвилин і вибору температури від 50 до 250 °C, він відповідає всім вимогам простого й ефективного кухонного помічника. Включно з підсвіткою духовки допомагає допитливим шанувальникам кулінарії перевірити стан своїх страв на одній із 4 внутрішніх полиць, не випускаючи тепло, відкривши кришку духовки. Поєднання класики та сучасності: вбудована духовка Klarstein Vilhelmine привносить у вашу кухню чарівність 19 століття з технологіями 21 століття — час для справжньої розкоші! Доступні кольори: чорний, слонова кістка (арт. 10030226) Посібник у форматі PDF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, італійська, іспанська) |
| Електропостачання | 220-240 У~ / 50-60 Гц |
| Розміри Монтани | приблизно 51,6 х 57 х 50 см (ШХВХГ) |
| Розміри (фронт) | приблизно 59,5 х 59 см (ШХВ) |
| Налаштування таймера заварювання | до 120 хвилин |
| Повзунок зміни температури | от 50 до 250 °C |
| З' єднання живлення | Захисний контактний роз'їзд, не потрібно електрик |
- Ціна: від 33 541 ₴/од.






