
Електрична вбудована духовка Елізабет ⁇ ретродизайн ⁇ Конвекція / верхнє нагрівання / нижнє нагрівання /
- Під замовлення
- Код: 10034881
Відправка з 10 квітня 2026від 40 249 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Електрична вбудована духовка Елізабет ⁇ ретро-дизайн ⁇ Конвекція / верхнє нагрівання / нижнє нагрівання / гриль ⁇ 2200 Вт ⁇ об'єм 70 л ⁇ ЕЕС А ⁇ Температура: 50 - 250 °C ⁇ зовнішній вигляд латуні ⁇ Таймер приготування: до 10 ⁇ Дисплей Час для розкоші: вбудована духовка Klarstein Elizabeth поєднує в собі візуальну чарівність 19-го століття із сучасними технологіями 21-го століття й зачаровує вашу кухню. З духовкою Klarstein Elizabeth ви можете привнести чистий ретро-дизайн прямо у свій кухонний гарнітур: ручки з латунним ефектом, така ж ручка на дверцятах духовки та закруглена мова дизайну відроджують чари давно минулих днів. Пристрій має передові характеристики: з потужністю 2200 Вт і класом енергоефективності A він не тільки вміло й економічно готує тістечка, запіканки або піцу у великій робочій камері об'ємом 70 літрів. За бажання всередині працює циркуляція повітря, верхнє та нижнє нагрівання та функція гриля в 6 комбінаціях, які відповідають усім вимогам простої та потужної кухонної плити. Крім того, вбудована духовка Elizabeth пропонує простий у використанні таймер приготування до 10 годин, що обирає температуру від 50 до 250 °C і вбудований цифровий дисплей для зображення всіх параметрів. Електрична духова шафа Elizabeth від Klarstein з класичним гарним дизайном і елементами кольору латуні розставляє елегантні акценти в стилі ретро та привертає увагу на кожній кухні. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип духової шафи | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 6 Функцій | Рециркуляція повітря з верхнім і нижнім нагрівом / верхнім і нижнім нагрівом / нижнім нагрівом / нижнім нагрівом нагрівом і рециркуляційним повітрям / верхнім нагрівом і грилем / грилем |
| Вага | приблизно 28 кілограмів кг |
| Чарівне ретро | Духування з оптичним чарівністю 19-го століття |
| Всі навколо жарко | Сила 2200 Вт, внутрішнє освітлення, 5 відсіків, включаючи протиріччя і решітки для гриля |
| Довжина джерела живлення | 110 см |
| Мера | приблизно 59,5 х 58,5 х 60 см (ШхВХГ) |
| Багато функцій | Рециркуляція повітря, верхня і нижня нагрів і функція гриля в шести комбінаціях для кожного вимоги |
| Розміри Монтани | приблизно 56 х 59 х 55 см (ШхВхГ) |
| Загальна швидкодія | 2200 Вт |
| Підходить для сім’ї | Просторне приміщення для приготування їжі об'ємом 70 літрів з температурою від 50 до 250 °C |
| Простота для використання | два регулятори, які регулюють таймер до 10 годин і цифрових дисплеїв для показу параметрів |
| Повзунок зміни температури | от 50 до 250 °C |
| Заощаджене споживання | Неочищений клас енергоефективності A |
| Електропостачання | 220-240 У~ / 50-60 Гц |
| Налаштування таймера заварювання | до 10 годин |
- Ціна: від 40 249 ₴/од.











