
Оливний радіатор Wallander 800 Вт термостат оливний нагрівач ультра плоский чорний 800 Вт ⁇ Чорний
- В наявності
- Код: 10033101
від 18 314 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточувати наявність і ціну на сьогодні!
Оливний (масляний) радіатор Wallander 800 Вт термостат оливний нагрів ультраплоський чорний Приємне тепло для вашого дому: чи то настінний блок, чи то мобільний компаньйон, оливний радіатор oneConcept Wallander перетворює ваш будинок на затишний оазис добробуту. Оливний (масляний) радіатор oneConcept Wallander з тепловою потужністю 800 Вт миттєво нагрівається й забезпечує надійне та рівномірне нагрівання завдяки функції термостата. Керувати Wallander надзвичайно просто: світлодіодний дисплей і електронне керування забезпечують постійний огляд, а встановлення бажаної температури здійснюється з легкістю. Дуже вузька конструкція з дуже великою поверхнею нагрівання забезпечує оптимальний розподіл тепла. Захист від перегрівання та пристрій проти перекидання роблять експлуатацію радіатора дуже безпечною. Переваги оливних радіаторів полягають у типі нагрівання та тривалого часу догрівання. Олійні радіатори нагріваються завдяки нагріванню термооливу. У результаті під час нагрівання не підіймається повітря і передусім не підіймається пил. Це робить пристрій особливо відповідним для алергіків. Нагріта олія зберігає свою температуру впродовж дуже довгого часу, а це означає, що нагрівач і далі випромінюває заспокійливе тепло навіть після того, як його було вимкнено — ідеально підходить для спалень. Завдяки програмуванню Cleverheat і тижневому таймеру вмикання і вимкнення ви можете спокійно та невимушено робити свої справи, поки оливний радіатор усе ще працює: він надійно вимикається через обраний час. Стабільне використання забезпечується двома надійними ніжками. Завдяки монтажному комплекту, що входить до комплекту, радіатор також можна зручно закріпити на стіні та заощадити місце. Швидка приємна температура в кімнаті або офісі, у майстерні або гаражі: олійний радіатор Wallander від oneConceptist — це добре для кожного будинку! Зверніть увагу, що пристрій призначений для використання тільки в добре ізольованих приміщеннях або для періодичного використання. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечний | автовиключення під час перегрівання або зворотнього трасування |
| Швидке і просте тепло | Сила 800 Вт для короткого часу нагрівання |
| Вага | приблизно 5,9 кг кг |
| Практичний & економія простору | Простий настінний монтаж завдяки ультратонкому дизайну |
| Швидкодія | 800 Вт кг/ час |
| Розміри без вставки | приблизно 95 х 54,5 х 5 см (ШХВХГ) |
| Розміри підставки | приблизно 95 х 58 х 25,5 см (ШХВХГ) |
| Міцна витривалість | Довгий зберігання тепла і підігрівши спеціальною олією |
| Стабільна | Дві міцні підставки |
| Зручне регулювання температури | плавні кнопки для термостату з безступендчастою регуляцією нагрівання |
| Електропостачання | 230 В~ / 50/60 Гц |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, іспанська, італійська) |
- Ціна: від 18 314 ₴/од.








