
Оливний (масляний) радіатор Thermaxx 2500 2500 Вт 5-35 °C 24-годинний таймер білий/чорний 2500 Вт (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10032775
від 25 155 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Оливний (масляний) радіатор Thermaxx 2500 2500 Вт, 5-35 °C, 24-годинний таймер, білий/чорний Швидко зігріває в прохолодні дні: Klarstein Thermaxx 2500 — компактний, простий у використанні оливний радіатор для комфортної температури в кожній кімнаті. Маючи теплову потужність 2500 Вт і дворівневу систему нагрівання, він миттєво нагрівається й забезпечує надійне та рівномірне нагрівання з 3 рівнями нагрівання й економним режимом ECO в діапазоні температур від 5 до 35 °C. Функція захисту від замерзання надійно захищає холодильні камери від пошкодження морозом. Експлуатація оливного радіатора Klarstein Thermaxx 2500 дуже проста: світлодіодний дисплей і електронне керування означають, що ви завжди маєте огляд і ви можете легко встановити бажану температуру. Конструкція MX-ThermalFin зі спеціальною формою ребер забезпечує оптимальний розподіл тепла та до 65% більшу теплову потужність, порівнюючи зі звичайними пристроями з дуже великою поверхнею нагрівання з 12 нагрівальними ребрами. Болісних зіткнень із радіатором не виникає, позаяк верхня кришка та поліпшена ребриста структура запобігають занадто сильним нагріванням поверхні. Завдяки 24-годинному таймеру вмикання і вимкнення ви можете спати спокійно та розслаблено, поки оливний радіатор ще працює: він надійно вимикається через обраний час. Невелика вага й 4 підлогові ролики, за допомогою яких каменка може легко змінювати своє місце перебування, забезпечують мобільність використання. Ним також можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування, що додається, без потреби змінювати місце розташування. Комфортна температура в кімнаті або офісі, у майстерні або гаражі: олійний радіатор Thermaxx 2500 від Klarstein — це виграш для кожної родини! Зверніть увагу, що пристрій призначений для використання тільки в добре ізольованих приміщеннях або для періодичного використання. PDF-керок користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2-Слойна система опалення | з подвійною U-подібною нагрівальною трубою |
| MX-Термальна конструкція | до 65% більше потужності завдяки спеціальній формі ребер для ефективного нагрівання |
| Безпека для експлуатації | Спеціальна структура ребер і кришка для прохолодної поверхні |
| Вага | приблизно 14,7 кг кг |
| Поле зору | Керування електронним управлінням з SВЕТОДІОДИМИ або за допомогою дистанційного управління |
| Довжина шнура живлення | приблизно 180 см |
| Компактний і мобільний | Легка вага і напольні ролики для легкого транспортування |
| Сила нагрівання за запитом | Швидкий нагрів у діапазоні температур від 5 до 35 °C |
| Могутній нагрів | з потужністю 2500 Вт, 3 рівнями нагрівання і еко-римом |
| Оптимальний розподіл тепла | Завдяки збільшеній площі нагрівання з 12 нагрівальними ребрами |
| Розміри (розгорнуті ролики) | приблизно 61 х 69 х 24 см (ШХВХГ) |
| Розміри (складні ролики) | приблизно 61 х 69 х 15 см (ШхВхГ) |
| Система захисту від замерзання | Захищає приміщення від пошкодження морозом |
| Спати спокійно | з 24-годинним таймером для функції вмикати/ вимикати |
| Рівні нагрівання | високий / середній / низький |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, іспанська, італійська) |
- Ціна: від 25 155 ₴/од.











