
Оливний (масляний) радіатор Thermaxx Noir 2500W 10-30 °C 24-годинний таймер з дистанційним керуванням чорний (Німеччина,
- В наявності
- Код: 10034253
від 25 155 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Оливний (масляний) радіатор Thermaxx Noir 2500 Вт, 10-30 °C, 24-годинний таймер із дистанційним керуванням, чорний Швидко зігріває в прохолодні дні: Klarstein Thermaxx Noir — це компактний, простий у використанні оливний радіатор для комфортної температури кожній кімнаті. Завдяки тепловій потужності 2500 Вт і 2-шаровій системі нагрівання він нагрівається за дуже короткий час і забезпечує надійне та рівномірне нагрівання на 3 рівнях нагрівання в діапазоні температур від 10 до 30 °C. Експлуатація оливного радіатора Klarstein Thermaxx Noir дуже проста: ви завжди можете стежити за сенсорним світлодіодним дисплеєм і з легкістю встановлювати бажану температуру. Конструкція MX-ThermalFin зі спеціальною формою ребер забезпечує оптимальний розподіл тепла завдяки дуже великій поверхні нагрівання в 10 нагрівальних ребрах. Болісних зіткнень із радіатором не виникає, позаяк верхня кришка та поліпшена ребриста структура запобігають занадто сильним нагріванням поверхні. Завдяки 24-годинному таймеру вмикання і вимкнення ви можете спати спокійно та розслаблено, поки оливний радіатор ще працює: він надійно вимикається через обраний час. Невелика вага й 4 підлогові ролики, за допомогою яких каменка може легко змінювати своє місце перебування, забезпечують мобільність використання. Ним також можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування, що додається, без потреби змінювати місце розташування. Швидко приємна температура в кімнаті або офісі, у майстерні або гаражі: олійний радіатор Klarstein Thermaxx Noir — це виграш для кожного будинку! Зверніть увагу, що пристрій призначений для використання тільки в добре ізольованих приміщеннях або для періодичного використання. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека для експлуатації | Захист від перегріву і автоматичного вимикач нахилу |
| Вага | приблизно 13,4 кг кг |
| Поле зору | Електронне управління з світлодіодним дисплеїв або за допомогою дистанційного управління |
| Довжина шнура живлення | приблизно 180 см |
| Компактний і мобільний | Легка вага і видовжені напольні ролики для легкого транспортування |
| Могутній нагрів | Сила 2500 Вт в 3 режимах нагрівання |
| Оптимальний розподіл тепла | Збільшена площа нагрівання з 10 нагрівальними ребрами |
| Пульт дистанційного керування живлення | 1 х батарея кнопки CR2025 |
| Розміри (розгорнуті ролики) | приблизно 46 х 66,5 х 25 см (ШХВХГ) |
| Розміри (складні ролики) | приблизно 46 х 66,5 х 16 см (ШХВХГ) |
| Спати спокійно | програмований 24- годинний таймер для функції вмикати/ вимикати і температуру від 10 до 30 градусівC |
| Технократ | Сучасна лінія, що підходить для будь-якої атмосфери |
| Рівні нагрівання | високий / середній / низький |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, іспанська, італійська) |
- Ціна: від 25 155 ₴/од.









