
Вбудований газовий гриль Regal 420 985653 (885613)
- В наявності
- Код: 985653
105 900 ₴
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика: Бренд: Broil King (США). Вид палива: газ. Тип: вбудований гриль. Розміри жарочної поверхні ШхД (см.): 48,89 х 64,77. Матеріал: нержавіюча сталь з алюмінієвими вставками. Колір камери: чорний. Колір панелі: металік. Особливості приготування страв: За рахунок досить великий жарочної поверхні гриля Regal 420, можна приготувати будь-які види продуктів. Наприклад, порадувати свою сім'ю соковитими стейками або курочкою, а друзів улюбленими гамбургерами. При цьому витративши мінімальну кількість часу. А процес приготування принесе масу задоволення. Неймовірно привабливий дизайн гриля, порадує око будь-якого гостя Вашого будинку. Особливості гриля Regal 420: Система пальників Dual-Tube з нержавіючої сталі. 4 пальника Dual-Tube з нержавіючої сталі. Загальні розміри жарочної поверхні і полки для підігріву страв 4,600 см2 . решітки з чавуну. Система приготування страв Flav-R-Wave з нержавіючої сталі. Важелі управління Linear-Flow з контролем 180 ° Sensi-Touch. Підсвічування панелі управління. Міцна і стильна ручка з нержавіючої сталі. Електронний запальник. Термодатчик Accu-Temp Deluxe. Знімний піддон для жиру. Сталеві компоненти з цинковим покриттям, стійкі до іржі. Чому варто придбати газовий гриль Regal 420: Лінійка вбудованих грилів Regal, дозволяє розмістити необхідне барбекю обладнання на гриль-зони. При цьому, гриль дуже компактний і не займає багато простору. Гриль створений не тільки, привертати увагу неймовірно красивим дизайном, а й комфортом в процесі приготування улюблених страв. Виконаний з високоякісних матеріалів. Купити вбудовується гриль Regal 420, можна не виходячи з дому. Просто залишивши заявку на інтернет-магазині .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні полиці | Немає |
| Вага (Кг) | 67 |
| Вертел | Немає |
| Вид | газовий, вбудований |
| Вид палива | газ |
| Види грилів | газовий, вбудований |
| Висота | 68 см см |
| Глибина | 62 |
| Грилі: Бренд | Broil King |
| Грилі: Бічні полиці | Немає |
| Грилі: Види грилів | газовий, вбудований |
| Грилі: Висота | 68 см |
| Грилі: Глибина | 62 |
| Грилі: Довжина | 79 |
| Грилі: Кількість камер | 1 |
| Грилі: Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Грилі: Кількість пальників | 4 |
| Грилі: Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, алюміній литий, сталь з чорною порошковою фарбою, сталь з покриттям з цинку, пластик |
| Грилі: Площа робочої поверхні | 4 448,5 см2 |
| Грилі: Розмір упаковки | (ВхШхД, см): 67,7 х 101,1 х 62,4 |
| Грилі: Тип палива | Газ |
| Довжина | 79 см |
| Конструкція | Стаціонарні |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Канада |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Кількість камер (відсіків) для приготування: | 1 |
| Кількість пальників | 4 |
| Матеріал грат | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь, алюміній литий, сталь з чорною порошковою фарбою, сталь з покриттям з цинку, пластик |
| Наявність бічного пальника | Немає |
| Наявність бічного пальника: | Немає |
| Особливості | З кришкою |
| Площа робочої поверхні | 4 448,5 см2 |
| Розмір упаковки | (ВхШхД, см): 67,7 х 101,1 х 62,4 |
| Столик | Немає |
| Тип грат (матеріал грат): | нержавіюча сталь |
| Тип палива | Пропан-бутан |
| Форма | Прямокутні |
- Ціна: 105 900 ₴


