
Газовий гриль Broil King Baron 490 NEW с підсвіткою 875283
- В наявності
- Код: 875283
75 900 ₴
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн. Гриль виконаний в чорному корпусі з нержавіючими сталевими вставками. Він впишеться в будь-який дизайн і стане прикрасою вашого двору. Безпека. Газовий балон знаходиться в спеціальній закритій ніші. Всі елементи гриля, які безпосередньо контактують зі стравами, виготовлені з харчової нержавіючої сталі. Вона не окислюється, таким чином абсолютно безпечна для харчової промисловості і відповідно для приготування їжі в домашніх умовах. Потужність. Гриль оснащений чотирма газовими пальниками загальною потужністю 11,6 кВт. Вони отримали горизонтальні сопла по обидва боки. Для захисту пальників використовуються аромапластіни. Також гриль укомплектований потужним електричним рожном. Багатофункціональність. Газовий гриль BARON 490 обладнаний додатковою пальником, на якій зручно розігрівати страви або готувати соуси або гарніри одночасно з приготуванням основного блюда. Комфорт. Для зручного і легкого переміщення гриль обладнаний чотирма коліщатами з фіксаторами. А для того, щоб жар всередині гриля зберігався якомога довше, дана модель отримала кришку з подвійними стінками. Також кришка обладнана термометром Accu-Temp ™. Ви завжди зможете стежити за температурою всередині гриля. У газовому грилі BARON 490 від ТМ Broil King все зроблено для того, щоб процес приготування улюблених страв приносив вам лише задоволення. Ви зможете одночасно нагодувати ситними стравами компанію з 8-10 чоловік. Гриль має багаторічну гарантію від виробника, він прослужить вам вірним помічником не один рік. У вас буде час поекспериментувати зі стравами кухонь різних народів світу. Барон 490 стане свідком вашого кулінарного свята! Поспішайте купити оригінальний Broil King BARON 490 з офіційною гарантією від виробника та безкоштовною доставкою по всій Україні, включно з Києвом, Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста. У нас найвигідніші ціни і сервіс на вищому рівні. За кращими грилями і аксесуарами для барбекю в Grill Point, і нікуди більше!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Тип | Газовий гриль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні полиці | Є |
| Вага (Кг) | 76 |
| Вид | Газовий |
| Види грилів | Газовий |
| Висота | 116 см см |
| Глибина | 63 см |
| Грилі: Бренд | Broil King |
| Грилі: Бічні полиці | Є |
| Грилі: Вертел | Є |
| Грилі: Види грилів | Газовий |
| Грилі: Висота | 116 см |
| Грилі: Глибина | 63 см |
| Грилі: Довжина | 145 см |
| Грилі: Колір | чорний |
| Грилі: Кількість камер | 1 |
| Грилі: Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Грилі: Кількість пальників | 4+2 |
| Грилі: Матеріал грат | чавун |
| Грилі: Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, алюміній литий, сталь з чорною порошковою фарбою, сталь з покриттям з цинку, пластик |
| Грилі: Наявність бічного пальника | Є |
| Грилі: Наявність ніжок | Є |
| Грилі: Площа робочої поверхні | 4 775 см2 |
| Грилі: Розмір упаковки | (ВхШхД, см): 63,6 х 80 х 60,9 |
| Грилі: Столик | Є |
| Грилі: Тип | Газовий гриль |
| Грилі: Ширина | 145 см |
| Довжина | 145 см см |
| Конструкція | Стаціонарні |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Канада |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Кількість пальників | 4+2 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь, алюміній литий, сталь з чорною порошковою фарбою, сталь з покриттям з цинку, пластик |
| Матеріал решіток | чавун |
| Наявність бічного пальника | Є |
| Наявність ніжок | є |
| Особливості | З кришкою |
| Площа робочої поверхні | 4 775 см2 |
| Ріжний (Вертел) | Є |
| Розмір упаковки | (ВхШхД, см): 63,6 х 80 х 60,9 |
| Столик | Є |
| Тип палива | газ пропан-бутан |
| Форма | Прямокутні |
| Ширина | 145 см м |
- Ціна: 75 900 ₴


