
Щипці універсальні 43 см Rosle R43468
- В наявності
- Код: R43468
1 400 ₴
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Збалансоване натяг пружини і точний розподіл тиску до кінчиків щипців забезпечує зручну роботу Характеризується довговічністю і стійкістю Легко чиститься і не вимагає особливого догляду
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,26 кг кг |
| Вага (Кг) | 0,26 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Гарантія: | 12 міс |
| Грилі: Вага (кг) | 0,26 кг |
| Країна виробник товару: | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 43 x 4,2 х 3,2 см |
| розміри: | 43 x 4,2 х 3,2 см |
| Тип | Кухонний інвентар |
- Ціна: 1 400 ₴


